Šeimų viktorina apie Švediją

Šiltą šeštadienio popietę bibliotekoje vyko šeimų viktorina apie Švediją. Trys šeimos atėjo linksmai ir prasmingai praleisti laiko, patikrinti bei gilinti žinias bei kovoti dėl pagrindinio prizo – vakarienės Švedijos ambasadoje Lietuvoje.

Viktorinoje apie Švediją dalyvavo trys šeimos – komandos: „Švediškas stalas", „Triguba jėga" ir „Avinėliai". Po įtemptos kovos pirmąją vietą laimėjo moteriškoji komanda „Triguba jėga" – Sigita Sadaunikienė su savo mergaitėmis Ieva ir Egle, antrąsias vietas dalinosi ir vienodai taškų surinko dvi pastarosios komandos. Viktorinoje buvo penki turai, klausimai ir užduotys labai įvairios. Laimėjusi komanda džiaugėsi savo pergale, kuri buvo, anot jų, labai netikėta, nors Švedijoje, sakė ponia Sigita, buvo jau gal keturis kartus, nes ten gyvena jos sesuo.

Viktorina organizuota kartu su Švedijos ambasada Lietuvoje, kurios prizas – apsilankymas Švedijos ambasadoje Vilniuje balandžio 27 d. ir ypatingi pietūs su Švedijos ambasadore Lietuvoje Maria Christina Lundqvist. Iškilmingas šimtmečio meniu – tai unikali Švedijos ambasados dovana Lietuvai valstybingumo atkūrimo šimtmečio proga.