Prisidėk prie naujo virtualaus žaidimo kūrimo!

 

 

Panevėžio, Klaipėdos ir Kauno apskričių bibliotekose 2021–2023 m. įgyvendinamas 5-8 klasių moksleivių skaitymo skatinimo projektas „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“.

Mūsų Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka prisideda prie šio projekto įgyvendinimo ir pradeda vykdyti apklausą „Prisidėk prie naujo virtualaus žaidimo kūrimo!“. 10-15 metų (5-8 klasės) vaikų ir jaunuolių bus klausiama apie juos dominančias temas, skaitymo, kompiuterinių žaidimų, bendravimo ir savęs pažinimo patirtis.

Apklausos rezultatai padės projekto vykdytojams kurti virtualų žaidimą, formuoti knygų kolekciją ir rengti edukacines programas.

Norime pabrėžti, kad vaikų ir jaunuolių dalyvavimas  apklausoje yra visiškai savanoriškas ir neprivalomas. Apklausa yra anoniminė. Joje pateikiami asmeniniai duomenys apie vaikų/jaunuolių amžių ir lytį nebus niekaip susieti su individualiu asmeniu.

Kviečiame prisidėti prie tyrimo tokio amžiaus vaikus auginančius tėvus ir paskatinti savo vaikus užpildyti apklausą, atėjus į Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos erdvę Viskas vaikams.